Телефон : 032-275-54-05, 236-83-53
Графік роботи лікарні: цілодобово
Графік роботи адміністрації: 9:00 - 17:30

Лікарня

29 грудня 2012 року Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня відзначила своє 100-річчя. Ухвала про будівництво інфекційної лікарні на 120 ліжок була прийнята на засіданні Галицького Сейму 16 жовтня 1910 року.

Будівництво комплексу лікарні 12 липня 1911 року санкціонував імператор австрійський Франц-Йосиф. Лікарня збудована за індивідуальним проектом з врахуванням всіх протиепідемічних та санітарно-гіггієнічних вимог, що існували на той час і знаходиться на озелененій території, загальною площею 5,3 га. Із перших днів існування лікарні, пацієнтами опікувалися крім медиків, монахині з католицького згромадження Пресвятішого серця Іісусового.

У 1920 році перед корпусом, де жили черниці, встановили статую Матері Божої на пам»ять про сестер, які щороку помирали, заражаючись від важких хворих на скарлатину, дифтерію та сипний тиф, за якими вони доглядали. На території лікарні знаходиться унікальний дендропарк, який названий в честь А.Гураєвського і налічує понад 150 таксонів аборигенних та іноземних деревних рослин. Насадження створюють не лише певний санітарний пояс між лікарнею і містом, а й милують око і радують кожного, хто завітає сюди.

З жовтня 2008 року лікарня отримала статус обласної інфекційної клінічної лікарні. На сьогодні лікарня розрахована на 410 ліжок, з яких 140 дитячих. Вона є центром з надання спеціалізованої медичної допомоги інфекційним хворим міста Львова та області.

У своєму складі лікарня має три територіально-розділені стаціонари: базовий стаціонар по вул.Пекарській, 54, 3-тє відділення по вул.Кирила і Мефодія, 22 і 7-ме відділення по вул.Лисенка,45. Невід'ємною структурною частиною 7 відділення лікарні є греко-католицький храм на вулиці Лисенка, 45 у Львові. Колишній костел Матері Божої Неустанної Помочі при монастирі кармеліток босих, а пізніше — францисканок. В лікарні лікуються як дорослі, так і діти з інфекційними захворюваннями. Лікарня є клінічною базою для навчання студентів Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького та медичних училищ міста Львова.

Лікарню очолює лікар вищої кваліфікаційної категорії Федоренко Сергій Мирославович – заслужений лікар України, депутат Львівської обласної ради, входить до комісії з питань охорони здоров’я, материнства та соціального захисту. За час його перебування на посаді головного лікаря проведено капітальні ремонти відділень, харчоблоку, пральні, дезкамери, адміністративного корпусу. Проведена заміна життєво-важливих комунікацій. Придбано низку діагностичного та лабораторного обладнання. Відділення інтенсивної терапії одержало почесний статус «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» асоціації медичних сестер України.