Деякий час сайт працюватиме в тестовому режимі
Графік роботи лікарні: цілодобово

Телефон :  032-236-83-53

II відділення

У 2-му дитячому відділенні розгорнуто 60 ліжок для госпіталізації хворих на інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом. Відділення надає спеціалізовану допомогу дітям від народження, до 3 років. У відділенні наявні напівбоксовані палати, оснащені відповідно до сучасних вимог інфекційного контролю. Особлива увага приділяється недопущенню виникнення та розповсюдження внутрішньолікіларняних інфекцій. Впроваджені сучасні технології прибирання з використанням двохвідерної системи VЕRМОР, автоматичні дозатори для антисептичної обробки рук.

У відділенні здійснюється діагностика та лікування інфекційних хвороб відповідно до протоколів МОЗ України та сучасних технологій. Консультативну допомогу відділенню надає кафедра дитячих інфекційних хвороб.

Етіологічна верифікація захворювань здійснюється імунохроматографічним методом безпосередньо у відділенні (визначаються антигени астровірусів, рота-аденовірусів), а також біоматеріал від хворих скеровується у бактеріологічну лабораторію для ідентифікації збудників та визначення чутливості до антибактерійних препаратів.

У лікуванні хворих широко використовується терапія сучасними пробіотиками для відновлення біоценозу кишківника. Особлива увага приділяється дезінтоксикаційній терапії. Фахівці відділу приймають активну участь в роботі науково-практичних конференцій, втілюючи сучасні наукові технології в лікувально-діагностичному процесі.

Завідує відділом лікар вищої категорії Талалай Любов Іванівна.