Деякий час сайт працюватиме в тестовому режимі
Графік роботи лікарні: цілодобово

Телефон :  032-236-83-53

III відділення

3-тє відділення є структурним підрозділом комунального закладу Львівської обласної ради «Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні», знаходиться за адресою м. Львів вул. Кирила і Мефодія, 22. У травні 1978р. було створено ІІІ – є відділення при Львівській міській інфекційній лікарні, як структурний підрозділ. Очолювала відділення Кашуцька Віра Петрівна. З 1983 р. завідувачем відділення був Гайдук Ігор Богданович та з 1996 р. Федоренко Сергій Мирославович.

ІІІ-є відділення розраховане на 70 ліжок, серед яких 20 дитячих та 50 дорослих. До складу відділу входить приймальний покій 2 окремих корпуси, клінічна лабораторія. У відділенні надається кваліфікована медична і консультативна допомога особам жіночої статті і дітям старше 3-х років хворим на інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом, гострі тонзиліти, інфекційний мононуклеоз, ГРЗ та ін.

Відділення є клінічною базою медичного університету, базою підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів. З метою покращення лікувально-діагностичного процесу впроваджуються в життя нові технології та методики обстеження і лікування хворих.

На даний час управління відділення здійснює Кащевська Софія Ігорівна.