Телефон : 032-275-54-05, 236-83-53
Графік роботи лікарні: цілодобово
Графік роботи адміністрації: 9:00 - 17:30

У Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю

28-29 жовтня 2015 року у місті Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Новітні технології у діагностиці та лікуванні інфекційних хвороб. Проблеми медицини тропіків та подорожей», присвячена 90-річчю кафедри інфекційних хвороб НМУ імені О.О.Богомольця.      

     Львівщину представляли: головний позаштатний спеціаліст департаменту ОЗ ЛОДА зі спеціальності «Інфекційні хвороби», головний лікар КЗ ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня» Сергій Федоренко, заступник головного лікаря з медичної частини Ігор Берник. Доктор медичних наук, професор кафедри інфекційних хвороб ЛНМУ імені Данила Галицького Борис Герасун розповів про імунізацію автолейкоцитами як новий спосіб клітинної терапії. На конференції передовими досягненнями і досвідом поділились визначні науковці з Угорщини, Білорусії та Азербайджану.      
     В рамках конференції головним позаштатним спеціалістом МОЗ України зі спеціальності «Інфекційні хвороби» доктором медичних наук, професором, завідувачем кафедрою інфекційних хвороб Національного медичного університету  імені О.О.Богомольця Ольгою Голубовською проведено нараду з головними обласними інфекціоністами. На нараді піднімались питання надання медичної допомоги хворим з хронічними гепатитами В та С в рамках заходів Державної цільової соціальної програми профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів на період до 2016 року. Додатково обговорювалися питання щодо ситуації в Україні, яка склалась із протиботулінічною та протидифтерійною сироватками.
30.10.2015 / Hits count: 420