Деякий час сайт працюватиме в тестовому режимі
Графік роботи лікарні: цілодобово

Телефон :  032-236-83-53

I відділення

Відділення спеціалізується на на лікуванні дітей із нейроінфекціями, вірусними та бактерійними інфекціями дихальних шляхів; дітей із гарячками різного ґенезу.

У відділі використовуються сучасні методи діагностики та лікування. Використання ультразвукових небулайзерів для інгаляційної терапії синдрому несправжнього крупу при ларингіті у дітей дозволило принципово змінити лікування таких хворих. Завідує відділом к.м.н, лікар вищої категорії. Гайдук Ігор Богданович. Висока кваліфікація медичного персоналу дозволяє забезпечити оптимальний рівень догляду та лікування пацієнтів.

У першому дитячому діагностичному відділенні успішно лікують маленьких пацієнтів з народження від таких дитячих інфекційних хвороб як: ГРЗ, ГРВІ та грип, стенозуючий ларинготрахеїт, інфекційний мононуклеоз, нейровірусна інфекція, герпетична інфекція, дифтерія, гострий тонзиліт, менінгококова інфекція, менінгіт, енцефаліт, кашлюк, паракашлюк, стрептококова інфекція, Лайм-бореліоз, підозра на ентеровірусну інфекцію без проявів розладів ШКТ.

Висококваліфікований медичний та допоміжний персонал відділення завжди стоїть на охороні здоров’я маленьких пацієнтів, не забуваючи при цьому і про їхніх батьків, приділяючи їм необхідну увагу, стараючись створити всі умови, щоб процес діагностики і лікування був не тривалим, а, повернувшись додому, спогади про перебування у відділенні були лише позитивні.