Деякий час сайт працюватиме в тестовому режимі
Графік роботи лікарні: цілодобово

Телефон :  032-236-83-53

Про нас

Відділення інтенсивної терапії. Відділення інтенсивної терапії є структурним підрозділом лікарні і розраховане на 6 ліжок. Створене в 1984 році. Завідував відділенням Собко Юрій Хомич. Складається з двох реанімаційних блоків (сім палат), операційної, допоміжних приміщень. З 2002 року функціонує палата екстракорпоральних методів детоксикації на 2 ліжка. Відділення оснащене електронно-діагностичним обладнанням, дихальною, наркозною та ін. апаратурою. Кожне ліжко має центральне підведення кисню. На базі відділення цілодобово функціонує експрес-лабораторія, а також кабінет гіпербаричної оксигенації. У відділенні надається допомога хворим з інфекційною патологією, що ускладнена гострою дихальною недостатністю, гострою серцево-судинною недостатністю, інфекційно-токсичним шоком, гострою наднирниковою недостатністю, ДВЗ-синдромом, гострою недостатністю печінки та нирок, синдромом токсикозу з ексикозом, судомним та гіпертермічним синдромом. Завідувач відділення Токарев Віктор Павлович.

Перше дитяче діагностичне відділення. Перший дитячий діагностичний відділ розміщений у окремому корпусі лікарні. Спеціалізацією відділу є лікування дітей із нейроінфекціями, вірусними та бактерійними інфекціями носогорла і дихальних шляхів; дітей із гарячками різного ґенезу. У відділі використовуються сучасні методи діагностики та лікування. Використання ультразвукових небулайзерів для інгаляційної терапії синдрому несправжнього крупу при ларингіті у дітей дозволило принципово змінити лікування таких хворих. Завідує відділом к.м.н, лікар вищої категорії Гайдук Ігор Богданович. Висока кваліфікація всіх ланок медичного персоналу дозволяє забезпечити оптимальний рівень догляду та лікування пацієнтів.

Друге дитяче відділення. У 2-му дитячому відділенні розгорнуто 60 ліжок для госпіталізації хворих на інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом. Відділення надає спеціалізовану допомогу дітям від 0 до 3 років. У відділенні наявні напівбоксовані палати, оснащені відповідно до сучасних вимог інфекційного контролю. Особлива увага приділяється недопущенню виникнення та розповсюдження внутрішньолікіларняних інфекцій. Впроваджені сучасні технології прибирання з використанням двохвідерної системи “VЕRМОР”, автоматичні дозатори для антисептичної обробки рук. Завідує відділом лікар вищої категорії Талалай Любов Іванівна. Консультативну допомогу відділенню надає кафедра дитячих інфекційних хвороб. У відділенні здійснюється діагностика та лікування інфекційних хвороб відповідно до протоколів та стандартів надання медичної допомоги, затверджених МОЗ України та сучасних технологій. Етіологічна верифікація захворювань здійснюється імунохроматографічним методом безпосередньо у відділенні (визначаються антигени астровірусів, рота-аденовірусів), а також біоматеріал від хворих скеровується у бактеріологічну лабораторію для ідентифікації збудників та визначення чутливості до антибактерійних препаратів. У лікуванні хворих широко використовується терапія сучасними пробіотиками для відновлення біоценозу кишківника. Особлива увага приділяється дезінтоксикаційній терапії. Фахівці відділу приймають активну участь в роботі науково-практичних конференцій, втілюючи сучасні наукові технології в лікувально-діагностичному процесі.

Третє відділення. Третє відділення є структурним підрозділом комунального закладу Львівської обласної ради «Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні», знаходиться за адресою м. Львів вул. Кирила і Мефодія, 22. З історичної довідки відомо що у травні 1978 року було створено третє відділення при Львівській міській інфекційній лікарні, як структурний підрозділ. Очолювала відділення Кашуцька Віра Петрівна. З 1983 р. завідувачем відділення був Гайдук Ігор Богданович, а з 1996 – Федоренко Сергій Мирославович. На даний час відділенням завідує Кащевська Софія Ігорівна. Третє відділення розраховане на 70 ліжок, серед яких 20 дитячих та 50 дорослих. До складу відділу входить приймальний покій 2 окремих корпуси, клінічна лабораторія. У відділенні надається кваліфікована медична і консультативна допомога особам жіночої статті і дітям старше 3-х років хворим на інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом, гострі тонзиліти, інфекційний мононуклеоз, ГРЗ та ін. Відділення є клінічною базою медичного університету, базою підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів. З метою покращення лікувально-діагностичного процесу впроваджуються в життя нові технології та методики обстеження і лікування хворих.

Четверте відділення. Відділення розраховане на 60 ліжок для лікування хворих на лептоспіроз, ботулізм, вірусні та бактерійні ураження центральної нервової системи, хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип з ускладненнями зі сторони центральної нервової системи, серцево-судинної та дихальної систем. У відділенні надають допомогу хворим на інфекційний мононуклеоз, хворобу Лайма, гарячку невідомої етіології, лістеріоз, малярію, рідкісні паразитарні захворювання. З 2006 року у відділенні проводиться лікування опортуністичних інфекцій у ВІЛ-інфікованих та їх підготовка до антиретровірусної терапії. Здійснюється успішне лікування герпесвірусних нейроінфекцій, ураження центральної нервової системи токсоплазмозної етіології. Завідує відділенням лікар вищої категорії Алексанян Таміла Іванівна. У відділенні працюють 4 лікаря-ординатора, 26 медичних сестер, 28 молодших медсестер.

П’яте відділення. Метою діяльності 5-ого відділення, як і всієї лікарні, є зниження рівня інфекційної захворюваності, розповсюдження інфекційних хвороб. Це можливо шляхом надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної та консультативної допомоги населенню Львівської області та міста Львова, а також іншим громадянам, зокрема дорослим хворим на гострі та хронічні гепатити А, В, С, Д та інші гепатити спричинені інфекційними збудниками. Відділення розраховане на 60 ліжок і має два пости: пост – для госпіталізації жінок – 30 ліжок та пост – для госпіталізації чоловіків – 30 ліжок. Усім лікарям присвоєна вища кваліфікаційна категорія. Завідує відділом лікар вищої категорії, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з інфекційних хвороб Мартинюк Ігор Іванович. На базі відділення також проводять навчальну, лікувальну та діагностичну роботу два кандидати медичних наук, асистенти кафедри інфекційних хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. У лікувальний процес на базі відділення впроваджено: застосування препаратів «Рибарину» та «Альверону» при лікуванні хворих на хронічні вірусні гепатити В і С, а також комп’ютерну базу «Електронний архів» – “НЕРАТІТІS”. Для покращання діагностики, ефективності та контролю лікування лікарі відділення спільно з колективом кафедри опрацьовують нові методи та алгоритми діагностики, проводять імунологічні обстеження хворих з інших лікарень та вагітних на маркери вірусних гепатитів, систематично, протягом багатьох років, проводить диспансерне спостереження НВsАg- позитивних вагітних та їх дітей. Диспансеризацією охоплені також інші групи реконвалесцентів після перенесеного вірусних гепатитів В, С, Д тощо . Усі лікарі відділення, з метою підвищення фахового рівня та ознайомлення з досягненнями сучасної медичної науки, протягом року відвідують переривисті курси, засідання обласного науково-практичного товариства лікарів-інфекціоністів, наукові конференції, симпозіуми та інші науково-практичні заходи державного та міжнародного рівня. Крім того лікарі відділення є авторами та співавторами багатьох друкованих наукових праць, монографій методичних вказівок.

Сьоме відділення. Сьоме відділення розраховане на 80 ліжок. До його складу входить приймальний покій, 2 пости по 40 ліжок, клінічна лабораторія, рентгенкабінет, кабінет УЗД. Відділення є клінічною базою медичного університету, базою підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів і учнів медичних коледжів та училищ м. Львов. Відділення надає спеціалізовану допомогу в діагностиці і лікуванні інфекційних хворих – пацієнти чоловічої статі з наступною патологією: інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом, гострі та хронічні вірусні гепатити „В”, „С”., гострі тонзиліти, інфекційний мононуклеоз, ГРЗ та ін. Завідувач відділенням: Кальчук Володимир Матвійович, лікар-інфекціоніст вищої категорії. Невід’ємною структурною частиною сьомого відділення лікарні є греко-католицький храм на вулиці Лисенка, 45 у Львові. Колишній костел Матері Божої Неустанної Помочі при монастирі кармеліток босих, а пізніше — францисканок. Нині монастирський комплекс є пам’яткою архітектури місцевого значення під номером 1625. Архітектор Юзеф Каетан Яновський. Проект першої черги з 1889 року. 1998 року працівники лікарні вирішили повернути храмові сакральну функцію. Його було освячено як греко-католицьку Церкву Безсребреників Косми і Дам’яна. Капелан — отець Володимир Мощич.

Клініко-діагностична лабораторія. До складу клініко-діагностичної лабораторії входять бактеріологічний, біохімічний, клінічний, вірусологічний (серологічний) відділи та експрес-лабораторія. У всіх відділах лабораторії працюють лікарі з вищими категоріями та висококваліфікований середній медичний персонал. Сьогодні лабораторія виконує необхідний об’єм досліджень для швидкої діагностики інфекційних захворювань. Усе це завдяки новій сучасній апаратурі, зокрема гематологічного аналізатора «Micro CC-18», напівавтоматичних біохімічних аналізаторів «Biochem SA», електролітного аналізатора. З метою експрес діагностики інфекційних захворювань в роботі використовується імунохроматографічний метод дослідження з використанням широкого спектру «швидких» тестів ( А, В, С гепатити, рота-, адено-, астровіруси, грип А+В, сальмонельоз, сифіліс, гелікобактер, ВІЛ-інфекція та ін.). Завдяки наявності імуноферментного аналізатора «Immunochem-2100» проводиться серологічна діагностика маркерів вірусних гепатитів, цитомегаловірусної інфекції, вірусу Ебштейна-Бар. Завідувач лабораторії – Білавка Валентина Василівна.