Деякий час сайт працюватиме в тестовому режимі
Графік роботи лікарні: цілодобово

Телефон :  032-236-83-53

V відділення

П’яте відділення надає висококваліфіковану спеціалізовану медичну та консультативну допомогу населенню Львівської області та міста Львова, а також іншим громадянам, зокрема дорослим, хворим на гострі та хронічні гепатити А, В, С, Д та інші гепатити спричинені інфекційними збудниками.

Відділення розраховане на 60 ліжок і має два пости: пост – для госпіталізації жінок – 30 ліжок та пост – для госпіталізації чоловіків – 30 ліжок.

Усім лікарям присвоєна вища кваліфікаційна категорія.

На базі відділення також проводять навчальну, лікувальну та діагностичну роботу два кандидати медичних наук, асистенти кафедри інфекційних хвороб Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького. У лікувальний процес на базі відділення впроваджено: застосування препаратів «Рибарину» та «Альверону» при лікуванні хворих на хронічні вірусні гепатити В і С, а також комп’ютерну базу «Електронний архів» – “НЕРАТІТІS”. Для покращання діагностики, ефективності та контролю лікування лікарі відділення спільно з колективом кафедри опрацьовують нові методи та алгоритми діагностики, проводять імунологічні обстеження хворих з інших лікарень та вагітних на маркери вірусних гепатитів, систематично, протягом багатьох років, проводить диспансерне спостереження НВsАg- позитивних вагітних та їх дітей. Диспансеризацією охоплені також інші групи реконвалесцентів після перенесеного вірусних гепатитів В, С, Д тощо .

Усі лікарі відділення, з метою підвищення фахового рівня та ознайомлення з досягненнями сучасної медичної науки, протягом року відвідують переривисті курси, засідання обласного науково-практичного товариства лікарів-інфекціоністів, наукові конференції, симпозіуми та інші науково-практичні заходи державного та міжнародного рівня. Крім того лікарі відділення є авторами та співавторами багатьох друкованих наукових праць, монографій методичних вказівок.

Завідує відділом лікар вищої категорії Мартинюк Ігор Іванович, який одночасно є головним позаштатним спеціалістом області з інфекційних хвороб.