Деякий час сайт працюватиме в тестовому режимі
Графік роботи лікарні: цілодобово

Телефон :  032-236-83-53

VII відділення

Сьоме відділення розраховане на 80 ліжок. До його складу входить приймальний покій, 2 пости по 40 ліжок, клінічна лабораторія, рентгенкабінет, кабінет УЗД. Відділення є клінічною базою медичного університету, базою підготовки лікарів-інтернів, клінічних ординаторів, аспірантів і учнів медичних коледжів та училищ м. Львов. Відділення надає спеціалізовану допомогу в діагностиці і лікуванні інфекційних хворих – пацієнти чоловічої статі – з наступною патологією : інфекції, що передаються фекально-оральним шляхом, гострі та хронічні вірусні гепатити „В”, „С”., гострі тонзиліти, інфекційний мононуклеоз, ГРЗ та ін.

Невід’ємною структурною частиною 7 відділення лікарні є греко-католицький храм на вулиці Лисенка, 45 у Львові. Колишній костел Матері Божої Неустанної Помочі при монастирі кармеліток босих, а пізніше — францисканок. Нині монастирський комплекс є пам’яткою архітектури місцевого значення під номером 1625. Архітектор Юзеф Каетан Яновський. Проект першої черги з 1889 року.

1998 року працівники лікарні вирішили повернути храмові сакральну функцію. Його було освячено як греко-католицьку Церкву Безсребреників Косми і Дам’яна. Капелан—отець Володимир Мощич. До складу лабораторної служби входять бактеріологічний, біохімічний, клінічний, вірусологічний (серологічний) відділи та експрес-лабораторія. У всіх відділах лабораторії працюють лікарі з вищими категоріями та висококваліфікований середній медичний персонал.

Сьогодні лабораторія виконує необхідний об’єм досліджень для швидкої діагностики інфекційних захворювань. Усе це завдяки новій сучасній апаратурі, зокрема гематологічного аналізатора «Micro CC-18», напівавтоматичних біохімічних аналізаторів «Biochem SA», електролітного аналізатора.

З метою експрес діагностики інфекційних захворювань в роботі використовується імунохроматографічний метод дослідження з використанням широкого спектру «швидких» тестів ( А, В, С гепатити, рота-, адено-, астровіруси, грип А+В, сальмонельоз, сифіліс, гелікобактер, ВІЛ-інфекція та ін.).

Завдяки наявності імуноферментного аналізатора «Immunochem-2100» проводиться серологічна діагностика маркерів вірусних гепатитів, цитомегаловірусної інфекції, вірусу Ебштейна-Бар. Завідувач лабораторії Білавка Валентина Василівна.

Завідувач відділенням: Кальчук Володимир Матвійович, лікар-інфекціоніст вищої категорії.